Ziyaretçi Güvenliği Eğitim Filmi Çekimi

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.com

İSG Eğitim Filmi Çekimi

Fabika, Tesis vb. gibi yerlerde Ziyaretçi Güvenliği Eğitim Filmi ‘nde uyulması gereken iş güvenliği kuralları ziyaretçilere, bekleme salonu veya özel bölümlerde bilgi amaçlı LCD panellerde izlettirilmektedir.

Ziyaretçi Güvenliği

Firmamız hem Ziyaretçi Güvenliği Eğitim Filmi hem de İSG  iş sağlığı ve güvenliği Eğitim Filmi çekimlerini “POST-PRODÜKSİYON” çekim aşamasındaki (Akış planı, senaryo, görsel akış, montaj, seslendirme vs. gibi) tüm uygulamalar, normal Video çekimi yanında, Sektörde ilk defa firmamız tarafından uygulanan 360° VR Eğitim videosu şeklinde de 3D sanal Gözlük  ile izlenebilen  Videolar gerçekleştirmektedir.

www.fotopanorama360.com

Ziyaretçi Güvenliği ve Kuralları

Genel olarak özel şartlar hariç, ziyaretçilerin uyması gereken kurallar genelde aşağıdaki gibidir.

Ziyaretçilerin tesise giriş ve çıkışa kadar olan süreçte kullanılması gereken Yaka Kartı, güvenlik amaçlı ziyaret süresince kıyafetiniz üzerinde görünecek şekilde asılı olarak taşınması, çanta içinde veya elde taşınmaması. Gerekli ise tesise girişte getirmesi gereken belgelerin yanınızda bulunması.

Kalp pili kullanan ziyaretçilerin belli alanlara girişine izin verilmeyebilir. Gezi sorumlusuna bununla ilgili mutlaka bilgi verilmelidir.

Aracı park ederken acil durum kurallarına göre aracın burun kısmının çıkış yönünde olması gerekmektedir.

Fabrikaların çoğunda gezilere 13 yaşın altındakiler iş güvenliği kuralları nedeniyle kabul edilmemektedir. 13-18 yaş arası öğrenciler ise, veli veya öğretmenleri nezaretinde olmak koşulu ile kabul edilebilmektedir.

www.fotopanorama360.com

Ziyaretçi Güvenliği

Ziyaretçilerin ziyaret süresince gezi sorumlusundan ayrılmaması, gezi sorumlusundan bağımsız bir şekilde, refakat siz olarak tesis içinde gezilmemesi.

Gezi Sorumlusu tarafından sizlere sağlanacak kişisel koruyucu ekipman ve malzemelerin Tesis içi belirtilen noktalarda uygun şekilde kullanılması.

Gezi süresince ziyaretçi yeleklerinin giyilmesi.

Tesisin genel işleyişi ile ilgili konumlar ile yürüme yolları, acil durumlarda yapılması gerekenler ve toplanma noktaları, Acil durumlarda Gezi Sorumlusu ile birlikte kalınması, size en yakın noktadan güvenli bir şekilde bina dışına çıkılması.

Yüksek topuk ve açık burunlu ayakkabılar ile atölyelere girilmesi tehlikeli ve yasak olup, İş güvenliği kuralları gereği, atölyelere bacak ve kolları açıkta bırakan kısa kollu giysiler, şort ve benzeri gibi kıyafetler ile girilmemesi, tesis içi normal gezi  için ise rahat kıyafetler ve ayakkabılar giyilmesi.

Fabrika veya Tesis içerisine silah, delici/kesici ve benzeri aletler ile girilmemesi, bu tür alet veya malzemeleri tesise giriş öncesi emniyete alınmak üzere güvenliğe bildirerek teslim edilmesi.

Bazı fabrika ve tesislerde bilgi güvenliği politikası nedeniyle Fotoğraf veya Video çekimi yasak olabilir. Bu durumda yanınızda bulunan kamera ve fotoğraf maki-nasını tesise giriş sırasında güvenliğe teslim etmeniz, Cep telefonlarını da fotoğraf ve video çekimi amaçlı kullanmamanız gerekir.


“İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Filmi Çekimi için tıklayın

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın