iş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Video Çekimi

www.fotopanorama360.com

İnsanların İlk Yaklaşımı İşyerlerini Daha Güvenli Hale Getirmek…

www.fotopanorama360.com
Tüm Kurumsal Firma ve Kuruluşların çalışanların güvenliği ve eğitimi için Yapmak Zorunda oldukları İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) oluşumu sonrasında; Personelinizin daha etkin eğitimi için iş sağlığı ve güvenliği eğitimi video veya eğitim filmi çekimini Türkiye’nin köklü firmaları ile yaptığımız eğitim filmi çekim çalışmaları sonucu edindiğimiz detaylı tecrübeler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz…
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Video çekimi ile birlikte Sektörde ilk defa firmamız tarafından uygulanan 360° VR Eğitim (Sanal Gerçeklik) Videosu  eğitimin çıtasını max. seviyeye çıkartmaktadır

www.fotopanorama360.com İş Güvenliği Eğitimi 3D / VR Sanal Gözlük Eğitim Uygulamaları…

İş-yerlerinde gerekli konumlarda çekilecek “360 Sanal Tur”ların içine gömülen Eğitim videoları’nın “360° VR Sanal gerçeklik gözlükleri” ile 3 boyutlu izlenmesi, personelin mekan ve olayın bir parçası olmasını sağlayıp, eğitimin etkisini üst boyutlara taşıdığı yaşanan deneyimler ile ispatlanmıştır.

www.fotopanorama360.com Eğitim Videolarını Detaylı izliyebilmek için Profesyonel 360° VR Sanal Gözlük ve Ekipmana ihtiyaç vardır.

Eğitim Filmi çekimi nin aynı zamanda Projeksiyon, Geniş LCD Panel ve Bilgisayarlarda izlenebilmesi

Akıllı Telefonlara QR kod ile yükleme imkanı

Eğitimin Etkili ve Kolay anlatımı yanında, Personeli toplu olarak değilde teker teker eğitime alarak iş kaybını da minimum düzeye indirebilirsiniz. 

Beynimize ulaşan görsellerin % 90’nının etkisi, okuma ve anlatıma göre 60.000 kat daha hızlı oranda gerçekleştiği için görsel eğitimler çok daha etkili olmaktadır. Örnek olarak Anlatımlar, bilhassa isimleri hatırlamayabilirsiniz , fakat simalar zihnimizden çok zor silinir. 

İş kazaları ve beraberinde getirdiği sakat kalma ya da ölüm gibi hiç istenmeyen sonuçlarından dolayı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi video filmi çekimi firmanızın İSG uzmanları ile beraberce yapılacak olan risk analizleri doğrultusunda gerçekleşecektir.

360 VR SANAL TUR İÇİN RESME TIKLAYIN

360 VR Sanal Tur İçine Gömülen / İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Videoları

www.fotopanorama360.com İş Güvenliği Eğitim Çekimleri…

İş Sağlığı:Çalışanların sağlıklarını; Bedensel, Sosyal ve Ruhsal olarak en üst düzeyde psikolojik olarak sürdürmek, doğrudan doğruya üretimin temel unsuru olan insan davranışlarını yönetmekİş Güvenliği:İş yerlerinde, işin akış süreci ile ilgili olarak geçmiş tecrübelerle kazanılmış risk ve tehlike analizleri sonucunda oluşan tehlikelerden, sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak güvenli ve daha iyi bir iç ortam yaratmak için yapılan çalışmaların tümünü kapsar.

“Ziyaretçi Güvenliği Eğitim Filmi  için Tıklayın

www.fotopanorama360.com

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

e-mail: info@fotopanorama360.com
web    : www..com

Tel: 0542 413 16 70 

Merkez Ofis-I : Harem İskele Cd. Özlem Ap. No:49 D-11
Üsküdar-Çiçekçi / İSTANBUL
Tel: 0216 577 76 65

Merkez Ofis-II : Düzlerçamı Mh. 6646 Sk. No8
Döşemealtı / ANTALYA
Tel: 0242 425 22 93