Eurasia AirShow 2018 Antalya TURKEY

Dünya Kenti Antalya’da düzenlenen uluslararası havacılık fuarı Eurasia Airshow 2018 seçkin ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Antalya Uluslararası Havalimanı’nda 25-29 Nisan’da gerçekleştirilen organizasyon ile havacılıkta ekosisteme öncülük eden ve yön veren 100’ün üzerinde ülkeden 400 büyük şirket, 160 sivil ve askeri delegasyon ve profesyoneller yer aldı. Fuar süresince normal uçuşların yanı sıra Türk Yıldızları ve Dünyaca ünlü akrobasi takımları da uçuş gösterileriyle boy gösteriyor.

Aurasia AirShow 2018 ANTALYA

Eurasia AirShow

Eurasia Airshow amacı nedir?

Eurasia Airshow, sivil ve askeri uçakların Dünyadaki bir çok örneklerinde olduğu gibi havacılık fuar konsepti altında gösteri ve sunumun yapıldığı ayrıca birçok ülkenin de değişik uçak modellerinin boy gösterdiği görsel şova dayalı Havacılık Fuarı,  Antalya da ilki gerçekleştirilen bu havacılık organizasyonunda 10 milyar dolarlık iş hacmi oluşması da bekleniyor.

Antalya Bir marka Şehir olarak G-20 zirvesinden sonra Bu organizasyonla da dünyanın gözünün yine Antalya‘ya çevrilmesini sağladı.

Aurasia AirShow

Eurasia AirShow

Eurasia Airshow 2018’de hangi uçaklar var?

Eurasia AirShow’a Dubai, Singapur, Farnborough, Paris Airshow gibi köklü havacılık şirketleri de katıldı.

AN-70 Antonov ve AN-178 Antonov uçakları da statik sergileme alanında yerlerini alan ilk uçaklar oldu. İlk üç günü profesyonel ziyaretçi Son iki günü halka açık olan fuarda Airbus A350-1000, Boeing 777F, MIG 29, CASA C-295M, Zivko Edge 540 ve daha birçok efsane uçak boy gösteriyor.

Aurasia AirShow Atak Helikopteri

Eurasia AirShow

İngiltere, Rusya, İtalya, Fransa ve İran gibi ülkelerden sivil ve askeri firmaların yanında Qatar Airways‘e ait Air Airbus A350-1000 modeli uçak da ilk kez Türkiye‘ye geldi ve görücüye çıkıp farklı özellikleri ile çok ilgi topladı.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın