Havadan Canlı Yayın 

www.bulenterdal.com.trMultikopter Hava aracı ile havadan canlı yayın nakli, ciddi profesyonel ekip ve ekipman uygulaması gerektiren bir iş olup firmamız “fotopanorama360” çeşitli organizasyonlardaki  faaliyetleri, 1080p@30 fps / Full HD  video data aktarım imkanını ile Festival, Konser, Offroad, Spor karşılaşmaları ve diğer tüm etkinlikleri  büyük dev ekranlar veya yayın sisteminize anında canlı yayın olarak  vermekteyiz.

Havadan canlı yayın yapmanın diğer bir yolu ise YouTube Live ile entegre olarak çalışan bir dron kullanmak. DJI GO aplikasyonunun şu an bulunan versiyonu YouTube Live üzerinden yaklaşık 20 saniyelik bir gecikme ile mobil cihazınızdan havadan canlı video yayını yapmanıza olanak  tanıyor. Bu 20 saniyelik zaman dilimi içerisinde YouTube video yayınını gerekli olan birden çok video formatına çeviriyor ve böylece yayını bütün dünyadan izlenebilir hale getiriyor.

www.bulenterdal.com.tr

Mobil LED Ekran

www.bulenterdal.com.tr

Mobil LED Ekran

www.bulenterdal.com.tr

www.bulenterdal.com.tr

Yer İzleme

www.bulenterdal.com.trVideo nakil cihazlarındaki başta gelen özellikler ise:
a – Yarı Profesyonel  sistemde 150ms gecikme
b – Full Profesyonel sistemde
– Zero Delay ( Sıfır gecikme)
– 3G-SDI I/O
– H.264 up to 50Mbps, 1080p60 4:2:2
formatlarında olma gerekliliği yanında, Havadan Naklen yayın diğer detaylı özellikleri ise aşağıda bulunan tablodaki gibidir.

www.bulenterdal.com.tr

www.bulenterdal.com.tr

Özellikler

www.bulenterdal.com.tr

Havadan Canlı Yayın İçin Octocopter

About Bulent Erdal

Leave A Reply