Multikopter Airkopter ( Aircam, Skycam, Helicam, Flycam ) Hava çekimi – Havadan Çekim

www.fotopanorama360.comBizler fotopanorama360 ekibi olarak; yerden ve uzaktan kumandalı olan Multikopter veya Airkopter ‘lerin altına fotoğraf veya Video kameraların yerleştirildiği dengeli  ve kumanda edilebilir Gimbal  ( Aircam, Skycam, Helicam, Flycam ) olarak isimlendirilen insansız uçan Hava Araçları ile, Fotoğraf veya Video çekimlerini Mekan sınırı olmadan istediğiniz Metre ve Konumlarda  yapmaktayız .

www.fotopanorama360.com

BODRUM / Turgutreis D-MARIN

www.fotopanorama360.com

BODRUM/Turgutreis D-MARIN

www.fotopanorama360.com

Kaş Marina

www.fotopanorama360.com

Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi (HYUNDAİ)_KOCAELİ

www.fotopanorama360.com

Serbest Bölge ANTALYA

www.fotopanorama360.com

Alanya Avsallar

www.fotopanorama360.comÇekimler Multikopter veya Airkopter ( Aircam, Skycam, Helicam, Flycam diye’de adlandırılır) ile yapılırken yerde pilotun yanında bulunan monitör ile Havada  çekilen karelerin anında izlenip kadrajlama ve çekimin istenildiği gibi planlanıp yapılması ’da sağlanmış olur.

www.fotopanorama360.com

Belek / ANTALYA

www.fotopanorama360.com

Pamukkale

www.fotopanorama360.comHava Çekimlerinde Etkili olan koşullar:

En ideal olanı rüzgarsız havadır. Fotoğraf çekimleri için yaklaşık 30km/s rüzgar hızı, Video çekimlerinde 20km/s nin üzerinde olan rüzgar hızlarında istenen doğru sonuca ulaşmak hayli  zorlaşıyor. Ayrıca yağmur ve karda’ da uçmak mümkün değil. Çekim gününden önce karşılıklı olarak hava durumunu değerlendirip ona göre hareket ediyoruz; fakat çekime gittiğimizde hava koşullarında beklenmeyen olumsuz değişimler olursa çekimleri bir başka güne erteliyoruz.

www.fotopanorama360.com

Mimari 3D giydirme için Hava çekimi

www.fotopanorama360.com

Giydirilmiş 3D Mimari Hava çekim sonrası

www.fotopanorama360.comFiyatlandırma:

Çekim bütçesi kısaca çekilecek olan  mekanın alan veya yüzölçümü olarak büyüklüğü, deniz, akarsu, bir uçurum kenarı  veya göl gibi konumlardan çekim yapılması, kapladığı arazinin içindeki konu sayısı (örnek olarak;  bir aqua park, geniş bir tatil köyü veya otel, sanayi siteleri, belediyeler, rafineriler  gibi onlarca konu olması) gibi sebepler ile fiyatlandırma ’da farklılık oluşmaktadır. Bizler önce keşif yapıp sonrasında ise teklif vermenin daha doğru olduğunu düşünmekteyiz.

AŞAĞIDAKİ Multikopter VİDEO www.fotopanorama360.com

ÇEKİMLERİMİZDEN BAZILARINI İZLİYEBİLİRSİNİZ >>>


0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın