360 derece Sanal Tur Nedir, Panoramik tur nedir

3x_30x30Ürünleriniz 360 Derece görsellikle Dünyaya açılsın…  İyi bir görsellik ile her şeyi satabileceğiniz günümüz ticaret sisteminde, en çok önem vereceğiniz pazarlama yöntemi fotoğrafla anlatımdır. Bizler de fotopanorama360 olarak Sanal Tur, Havadan 360 sanal tur ve Hava Fotoğraf çekimlerinizde sizlerle iş yapmaktan mutluluk duyarız.

deepo

Antalya Deepo AVM

Oto 360 Sanal tur

Oto 360 Sanal tur

www.fotopanorama360.com

QAIWAN CİTY (Irak _Süleymaniye)

Sanal mağazalardan görmeden satın aldığımız ürünler yada hizmetler, çoğu zaman tüketicilerde hayal kırıklığına neden oldu; buna sebep yayınlanan ürünün veya hizmetin  resimleri boyut, görsellik ve detaylar için yeterli olmayışıydı! Müşterilere farklı bir deneyim ve sunumu yaşatmayı hedefleyen yeni nesil 360 derece görselliğin sanal tur ile ürünlerin veya hizmetlerin satışını arttırmasına artık kesin gözüyle bakılıyor.

İnternetteki sanal mağazalarda Ürünlerin listelendiği sayfalarda, hızla gelişen teknoloji ile devrim yaratacak olan 360 derece sanal tur fotoğrafların, kullanıcıya, sanal gerçekliği doyasıya yaşatacak olması, Yeni nesil 360 derece fotoğrafların, yüksek çözünürlük ve resim kalitesine sahip görsel öğelerden oluşması, üründeki en ince detayı bile kullanıcının detaylı incelemesini sağlayacaktır.

3x_30x30Sanal tur 360 derece ürün tanıtımı sayesinde hem ürününüz veya hizmetiniz hedef kitlenize farklı görsellik ile çekici gelecek, hem de rakipleriniz arasında önemli bir fark yaratmış olacaksınız.

Ayrıca nasıl markete bir ürün almak için uğradığımızda, onun yanında bir çok ürün alıp çıkıyorsak panoramik çekim ile bu olgu hedef kitlenizde de aynı şekilde, alma isteği yaratacaktır.

Bu ayrıcalıklı 3D, sanal tur, panorama, panorama çekimpanoramik çekim, 360 derece sanal tur, sanal tur 360, sanal gezinti, virtual tour teknolojilerini kullanarak satışınızı veya tanıtım ve pazarlamanızı daha kısa sürede gerçekleştireceksiniz.

3x_30x30Panoramik tur veya 360 Derece  Sanal Tur Nedir?

Fotoğraf çekimlerini çok özel Fotoğraf ekipmanları ve Digital yazılımlar ile düzenleyip bu çekimler için kullanılan programlarla birleştirilmesi ve işlenmesi sonucu, ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntünün ekranda gösterilmesi 360 derece sanal Tur veya gezinti dir. Bu gezinti bir Otel, Kreş, Yat, Tekne, İnşaat sektörü, Emlak, Mekan, Meydan, Site, Ürün, Hizmet vb. hatta tanıtmak istediğiniz bir Yüzük dahi olabilir.

360 Sanal Tur Görsel

www.fotopanorama360.com

360 derece

Sitemizdeki Sanal Tur Görselleri 360 derece Sanal Tur ile gezin

Hoşçakalın …

www.fotopanorama360.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın