360 Derece Sanal Tur, 360derece fotoğraf, virtual tour, sanal tur Nedir ?

simge_2Uğraşı ve emek verdiğiniz onca Ürününüz, Tanıtımınız ve görseller iniz iyi bir 360 derece sanal tur fotoğraf sunumu ile günümüz ticaret sisteminde en iyi pazarlama yöntemidir. Firmamız fotopanorama360 bu konuda  sizlerin isteği doğrultusunda hizmet vermektedir.

qaiwan_360

Oto 360 Sanal tur

Alt Kat1(360)_600X137

simge_2Sanal tur, Havadan 360 sanal tur, 360 derece fotoğraf, virtual tour, panorama çekim nedir ?

sanaltur Turizm, Ürün tanıtım,  Mimari, Emlak, İnşaat sektörü, Tarihi mekanlar Kültür, Eğlence vb. gibi akla gelebilecek tüm sektörlerde rahatlıkla uygulanabilir.

Virtual tur, 3D sanal tur, 360 derece sanal gezinti, 360 derece panorama, Panoramik sanal gezi, 360 derece fotoğraf çekme gibi terimlerin hepsi hemen hemen aynı anlamda olmasına rağmen amaca göre uygulama şekilleri değişebilir. Mesela 360 derece panorama geniş açılı sabit bir görsel olurken 3Dsanal tur veya 360derece sanal gezinti sanki o mekan daymış  gibi gözün görebildiği üç boyutlu açı ile her noktanın görselliğini Mouse yardımı ile yakınlaştırıp uzaklaştırarak 360 derece sanal tur ile gerçek görsellik  hissini yaşayabilirsiniz, bu olguyu tek bir resim veya Video ile sağlamanız mümkün değildir.

www.fotopanorama360.com

QAIWAN CİTY (Irak _Süleymaniye)

Datça Liman Panorama

simge_2Sanal bir mağazalardan satın alınan ürün veya hizmetler, çoğu zaman tüketicilerde hayal kırıklığı yaratmaktadır, buna sebep olan ise yayınlanan ürünlerin resimleri, boyut ve detaylar için yeterli değildir! Kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatmayı hedefleyen yeni nesil 360 derece yüksek çözünürlüğe sahip görselliğin ürün veya hizmetlerin satışını arttırmasına bu sebeple WEB uzmanları tarafından kesin gözüyle bakılıyor.

Panoramik 360 Derece ( Sanal Tur ) Niçin Gereklidir?

İyi bir görsel sunum ile her şeyi alıp satabileceğiniz günümüz internet ticaret sisteminde, en çok önem vermek zorunda olduğunuz pazarlama yöntemi fotoğrafla anlatımdır, çünkü  İnternetin günümüzde gelinen noktada çok yaygınlaşması ve kullanıcı sayısındaki çok ciddi artış göz önünde alındığında, 360 derece sanal Tur veya gezinti, bulunduğunuz yeri, alanı veya ürünü göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur, hatta tanıtmak istediğiniz rahatlıkla bir Yüzük, Saç tokası dahi olabilir.

www.fotopanorama360.com

360 derece

Sitemizdeki 360 derece Sanal Tur’ları İzleyin

Hoşçakalın …

İSTEKLERİNİZ  KONUSUNDA LÜTFEN  BİZİM İLE  İLETİŞİME  GEÇİNİZ

[contact-form-7 id=”2777″ title=”Blog Yazı İletim Formu (CAPTCHA)”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın