www.fotopanorama360.comBiz fotopanorama360 olarak siz değerli müşterilerimiz olan, Yat acentaları, Turizm acentaları, Özel yatlar , Tekne turları, Özel tekne tanıtım ‘larına  yönelik  Profesyonel yat, tekne fotoğrafçılığı ve Hava ‘dan Video ve Fotoğraf çekimi ‘ni büyük bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Öncelikle çok zevkli fakat bir o kadarda itina  isteyen bu sektörde ki görsellerin çekimi hakkında, ayrı bir tecrübe, tekneler hakkında bilgi, Işığı çok iyi kullanıp doğanın bu harika doğal dekor malzemesi içinde kurgu ve mizansen oluşturulması, dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Yat fotoğrafçılığı elimize bir fotoğraf, makinesi alıp ta teknenin etrafını dönerek yapılacak çok basit bir iş değildir.

Bodrum – Turgutreis D Marin

Göcek Marina

Göcek Marina

www.fotopanorama360.com

Sunrise Yachts Nakil

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.comÇekim öncesi yapılması gereken işlerin başında teknenin iç kabini, güvertesi ve dış görünümünün en güzel ve doğru şekilde düzenlenmesi ve konsept çekimler içinse aksesuarlarımızın ona göre temin edilmesidir. Daha sonra eğer tekne için harici çekimler tercih ediliyorsa, teknemizi limandan çıkarıp güneşin çekim için zamanlamasını da dikkate alarak, uygun mekanlarda çekime devam ediyoruz.

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.comDış çekimler bittikten sonra akşam saatlerinde veya gün batımında güverte çekimleri ve duruma göre hava karardıktan sonra ise doğru ekipman ve aydınlatma ile iç salon ve kabinleri çekiyoruz. Son olarak  tüm çekimlerden sonra aşçımızın hazırlayacağı konsept görünüm için güverte veya iç salonda yemek servisi ve ekstra çekimlerimizi de yaparak çekimlerimizi tamamlıyoruz.

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.com

www.fotopanorama360.comTeknenizi görsel olarak tanıtmanın en tatmin edici yolu fotoğrafla 360 derece sanal tur:

Sektördeki kıyasıya rekabet sebebi ile teknenizin dış ve iç mekanlarında yapacağımız Tekne 360 derece sanal tur çekim  çalışması ile,  müşterilerin karar verme tercihinde,  tekneniz için rakiplerine fark atan olağanüstü bir tanıtım avantajı sağlayacaktır.

www.fotopanorama360.com

Yatch Bakımı

>>> 360 SANAL TURLAR İÇİN TIKLAYIN

 Tel: 0542 413 16 70