www.bulenterdal.com.tr

Hakkımızda

          

tanitim_filmi_60x60TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ:

“POST-PRODÜKSİYON”  bir yapımın ( Tanıtım Filmi , Tanıtım Videosu ) yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması arasında yer alan görsel aşamalarının tümünün karşılanmasıdır. (Senaryo, Montaj, Görsel akış, Seslendirme, Ses efektleri vs. gibi)

 Çekim Öncesi Oluşum (PRE-PRODÜKSİYON):

Tanıtım filminin fikir olarak belirlenme aşamasından itibaren başlayıp içerik, içerik oluşumu, yaklaşım ve yapım özelliklerinin belirlenme aşamasıdır.

Bu aşamada:

  • Çekim programında hazırlanan Teklif Formu
  • Yapım aşaması Plan toplantısı
  • Yapım süreci ve maliyet çıkarılması.
  • Set, mekan veya Stüdyo Planının Çıkarılması
  • Çekim aşamalarının Senaryosunun hazırlanması
  • Işıklandırma Planı
  • Ön provaların yapılması

Günümüzün trendi olan bu video’lar sayesinde ulaşmak istediğiniz kitleye hem daha güçlü hem de daha çabuk bir şekilde ulaşıp  karşılığını da hemen alabilirsiniz.

www.fotopanorama360.com

QAIWAN CİTY (Irak _Süleymaniye)

www.bulenterdal.com.tr

Çeşitli Çekimler

www.fotopanorama360.com

BATMAN / Hasankeyf (T.C. Dicle Kalkınma Ajansı için Hava çekimleri)

www.fotopanorama360.com

Otel Hava Çekim

www.fotopanorama360.com

Çekimlerimizden Bazı İSTANBUL OTELLERİ / Zorlu Grand Hotel – Pera Palas – Daru Sultan Hotels – Park Hotel

www.fotopanorama360.comHava Video ve Fotoğrafçılığı:

Drone ile Havadan çekim tüm sektörlerde, Tanıtımlar için fotoğraf veya video , reklam filmleri,  dizi gibi gerçek helikopter ile çekilemeyen veya maliyeti yüksek bulunan tüm sahnelerde kullanılmaktadır.

Bu uzun seneler üstünde yoğunlaştığımız ayrı bir uzmanlık dalımız dır.  Arzu ettiğiniz koşullarda ve çeşitlilikte, Multicopter / RC Helicam (Uçan Kamera) Radyo kontrollü profesyonel (oyuncak olmayan) uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile minimum  riskte, dar alanda, çok uygun maliyetlerle, havadan çekim yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntü  hizmetleridir.

Ayrıca kapalı alanlarda her sektörün kendine özgü istek ve çözümlerinde, fabrika içerisinde veya depoların tavan yüksekliğinden sarsıntısız görüntüler sunabilmekteyiz.
İnşaat ve mimarlık firmaları için istenilen  yükseklikte sabit kalıp  panoramik görüntüleri titreşimsiz ve net olarak elde edebiliriz. Bu sayede farklı açılardan yapılacak çekimler ile her dairenin proje aşamasındaki manzarasını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sektörlerin Web sitesi için Reklam çalışmaları, broşürler, tanıtım filmleri vs. gibi görsellerinin çok farklı bakış açılarından Video ve Fotoğraflarının havadan görüntülenmesi.

www.fotopanorama360.comPanoramik 360º (Sanal Tur):

Fotoğraf çekimlerinin çok özel Foto ve Digital  ekipmanlar ile düzenlenip bu konuda kullanılan programlarla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntünün ekranda gösterilmesi 360 derece sanal tur veya 360 derece sanal gezinti dir.

Bu bağlamda oluşabilecek düzinelerce karasızlık veya özel isteklerinizin yönetilmesi ve kontrol edilmesi için bazen kişisel birikim, profesyonellik ve teknolojik  Bilgiye gereksinim olduğunu hissedersiniz. Arzu ettiğiniz danışmanlık isteklerinizi ’de  Üniversite düzeyinde Akademik kariyere  sahip olan dostlarımızla beraber profesyonelce hizmete hazırız.

fotopanorama360.com ürünleri; fotopanorama360.com Director  teknolojisini içermektedir, bu da sahip olduğunuz Digital ürünlerin uzaktan  kontrol edilmesi  gibi işlev gördüğü anlamına gelmektedir.

www.fotopanorama360.comNeden Panorama ve Panoramik 360º  Önemli?

Hava Fotoğraf ve Video çekimi gerekli olan geniş alan ve kuş bakışı görsellerde alternatifi olmayan ayrı bir konumda duran ve olmazsa olmaz zorunluluktur. Panorama tekniği ise, hem görsel açıdan hem de reklam gereksinimi olarak çok pratik ve de vurgulayıcı dır.

Panoramik çekim ile hazırlanmış sanal tur lar günümüzde hemen hemen tüm sektörlerde kullanılmaktadır ve sektörün tanıtım maliyetlerini ve zaman kaybını en aza indirmekle birlikte internet üzerinden hızlı ve kaliteli seyredebilir olması tanıtımda büyük rol oynamaktadır. Örneğin Otel , Club, Tatil köyü, Mağaza, Kafe Bar, Mimari yapılar, Tarihi Mekanlar, Gezi yatları, Gayrimenkul danışmanlık, Emlak, İnşaat sektörü vs. bir çok iş dalındaki hizmetleri ve görselleri, tanıtmak isteyen bir kuruluş, bütün görsellerini müşterilerine fiziksel olarak gezdirmek yerine, Sanal Tur sayesinde sanal gezintiyi CD veya İnternet yoluyla sunduğunda, kişi kendini oradaymış gibi hissedebilmekte ve müşterinin karar vermesinde çok etkili olmaktadır.

İnternet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda, 360 derece sanal gezinti, bulunduğunuz yeri, alanı veya ürünü göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

Bu sebeple Ekip olarak,  Hava Çekim araçları, Profesyonel ve Özel Tripod Ekipmanları, DSLR Fotoğraf makineleri, Yüksek kalite Objektifler ve ilgili Programlar ile hizmet veriyoruz.

e-mail: info@fotopanorama360.com
web    : www.fotopanorama360.com

Tel: 0542 413 16 70 

Merkez Ofis-I : Harem İskele Cd. Özlem Ap. No:49 D-11
Üsküdar-Çiçekçi / İSTANBUL
Tel: 0216 577 76 65

Merkez Ofis-II : Düzlerçamı Mh. 6646 Sk. No8
Döşemealtı / ANTALYA
Tel: 0242 425 22 93
fotopanorama360

İSTEKLERİNİZ VE ÖNERİLERİNİZ  KONUSUNDA LÜTFEN  BİZİM İLE  İLETİŞİME  GEÇİNİZ

www.fotopanorama360.com