Profesyonel Fotoğraf Video Çekimi 

Günümüzde Dijital dünyanın olmazsa olmazları ve   görsellerin-izi tecrübeli ekibimiz ile  Profesyonel Fotoğraf  Video olarak hazırlayın.

www.fotopanorama360.com

Karışık Fotolar

Çekim teknik danışmanlığı

Firmanız veya kişiye özel ihtiyaçlara uygun teknik çözümleri belirleyerek çekim senaryosunu hazırlayıp farkın-dalık yaratacak özgün ve özel projeler üretiyoruz.

Tanıtım ve reklam danışmanlığı

Dijital dünyanın kendi teknik kuralları çerçevesinde tamamlanan çekimlerin reklam ve tanıtım araçlarında nasıl kullanılması gerekliliği ve stratejik taktikler hakkında Kişi veya  Firmayı yönlendiriyoruz…

 Fark Yaratacak Projelere imza atın…

Hizmet ve Ürünlerinizin özel bir hikayesi olsun… Moda çekimleri, Tekstil, Yiyecek-içecek, Still Life, Otomotiv, Eğlence Sektörü, Açılış ve Etkinlikler, sualtı fotoğrafçılığı vb. gibi bir çok alanda etkileyici karelere sahip olun, markanızı binlerce kişiye ulaştırmak, yeni sezon ürünlerinizi sergilemek, kataloglarınızda kaliteli görseller elde etmek, satış ve pazarlama gelirlerinizi artırmak, detayların gücünden yararlanmak, sıradanlıktan kurtulmak ve marka kimliğinizi oluşturmak için  hizmetlerimizden yararlanın.

  • Alanında uzman ekip ve fotoğrafçılar
  • Son teknoloji ve güçlü ekipman
  • Kurumsal bakış açısı
  • Türkiye’nin her yerinde çekim hizmeti

Profesyonellikte Teknik mi yoksa Sanat mı?

Fotoğraf hem teknik hem de sanatın birleşiminden oluşur. Teknik kısmı fotoğraf maki-nası ve ekipmanlarını iyi tanıyarak, okuyarak, çok çalışarak öğrenilebilir ve bu konuda eksiksiz hale gelip uygulanabilir.

Sanatsal kısmı ise tamamen özel yetenek ve tecrübeye kalmış bir olgudur. Fotoğraf görsel anlatımın bir parçası olup  geçmiş tecrübeler, yaşananlar ve çevrenizdeki faktörler önemlidir.

Hemen  herkes fotoğraf çeker ancak konusunda uzmanlaşmamış kişiler profesyonel fotoğraf çekimleri yapamaz! Kaliteli fotoğraf / Video ve memnuniyet yaratacak sonuçlar istiyorsanız konusunda deneyimli bir ekip ile çalışmalısınız.
simge_2

Sitemizdeki daha detaylı Görsellere Aşağıdaki Linklerin… “üstüne tıklayarak ” göz atabilirsiniz…

About Bulent Erdal

Leave A Reply