Otel Fotoğraf Video Katalog Çekimi / Antalya 

www.fotopanorama360.com

360 SANAL TUR İÇİN RESME TIKLAYIN…

Günümüz Tatil Konseptinde her üç kişiden ikisinin hatta neredeyse tümünün tatile WEB üzerinden Online arama… tercihi ile gittiği düşünülürse, İnternet sayfanız ve Katalog larınızda sunulan Otel Fotoğraf (Hava/Yer), Tanıtım Video, iç Mekan, Katalog Çekimi, 360° Sanal Tur ve VR Sanal Gerçeklik görsellerindeki tüm detayların yalın ama etkileyici bir şekilde gerçek renkler ve mekan derinliği ile profesyonelce gösterilmelidir.
www.fotopanorama360.comwww.fotopanorama360.com
Fotoğraf,  Video, Katolog, 360° Sanal Tur ve VR Sanal Gerçeklik çekimleri ile, konukların mümkün olduğunca çok detay  görmesi, karar vermede çok etkili olacaktır… Amaç misafirlerinize gelmeden önce mekanın tatil sıcaklığını Görsel sunumlarınız ile yaşatmaktır.

Otel Fotoğraf Çekimimimari yapı, iç tasarım,hizmet, sosyal alanlar, ürün ve personel çalışmaları esas alınarak otelin gözle görülen en önemli ayrıcalıklarının çekim aşamasında belirlenen akış planı doğrultusundaki fotoğraf ve video çekimleridir.

Otel Fotoğraf Video Katalog çekimi’nde  profesyonel ekipman, doğru kadraj açıları, doğal ve yapay ışık şartlarının ayarlanması ile ön plana çıkartılacak mekan ve objelerin belirlenmesi oldukça önemlidir.

 

VİDEO GÖRSELLER…

Sitemizdeki daha detaylı Görsellere Aşağıdaki Linklerin… “üstüne tıklayarak ” göz atabilirsiniz…

 

 

 


e-mail: info@fotopanorama360.com
web    : www.fotopanorama360.com

Tel: 0542 413 16 70 

Merkez Ofis-I : Harem İskele Cd. Özlem Ap. No:49 D-11
Üsküdar-Çiçekçi / İSTANBUL
Tel: 0216 577 76 65

Merkez Ofis-II : Düzlerçamı Mh. 6646 Sk. No8
Döşemealtı / Antalya
Tel: 0242 425 22 93

About Bulent Erdal